Aktualności

Certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu

Miło nam poinformować , iż Areco Profiles Sp. z o.o. został przyznany certyfikat / wyróżnienie Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii "Małe przedsiębiorstwa".  Certyfikat został przyznany przez Zachodnią Izbę Przemysłowo Handlową z siedzibą w Gorzowie.  Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas IX Gali Lubuskiego Lidera Biznesu dnia 25.09.2017 r. w Pałacu Książęcym w Żaganiu. 
Czytaj więcej

Nowe godziny otwarcia

Szanowni Państwo , Informujemy , iż w okresie wiosenno - letnim Areco Profiles Sp. z o.o. będzie otwarte również w soboty w godz. 8.00 - 13.00. Dzięki temu możecie Państwo zarówno składać jak i odbierać zamówienia jeden dzień dłużej ! Serdecznie zapraszamy !
Czytaj więcej

Targi Budowlane BUD - GRYF 2017

Areco Profiles Sp. z o.o. zaprezentowała swoje produkty na tegorocznych Targach Budowlanych BUD - GRYF , które odbyły się w Szczecinie w dn. 31.03.2017 - 02.04.2017 r.  Odwiedzający targi mogli zobaczyć m.in. oferowane przez Areco Profiles Sp. z o.o. profile oraz nowoczesny system orynnowania Caracol. Nasze stoisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających targi. Otrzymaliśmy szereg zapytań zarówno od potencjalnych klientów detalicznych jak i firm , osób , chcących nawiązać z nami szerszą współpracę.   Dziękujemy Państwu za wszystkie zapytania oraz odwiedzenie naszego stoiska.  
Czytaj więcej

Kontakt

ul. Pyrzycka 44
74-240 Lipiany

Scroll